Od czego zacząć przygodę z manicure hybrydowym?

Niemal każda z nas, rozpoczynała swoją przygodę ze stylizacją paznokci od niechlujnego rozprowadzania lakieru mamy lub starszej siostry na płytce swoich paznokci. Zanim opanowałyśmy tajniki ich zdobienia, musiałyśmy przejść naprawdę długą, pełną ostrych zakrętów drogę. Ta, składała się najczęściej z naszych pierwszych niepowodzeń, ale pomimo tego, nie ustawałyśmy w naszych próbach. Ponieważ dobrze wiemy, iż prawdziwy trening czyni mistrza, dzisiejszy artykuł kierujemy do młodych adeptek techniki hybrydowej. Dlaczego warto zainwestować w gotowy zestaw produktów i aceton kosmetyczny oraz jakich narzędzi nie może zabraknąć? O tym, dowiecie się z dzisiejszej publikacji.

Trudne początki, zjawiskowe efekty

Rozpoczęcie nauki stylizacji paznokci hybrydowych, wiąże się najczęściej z trzema bardzo istotnymi czynnościami. Pierwszą z nich są nieustające próby nanoszenia lakieru na własną płytkę paznokcia, a także późniejszym testowaniu nabytych umiejętności na bliskich. Podglądanie doświadczonych koleżanek w trakcie pracy, czy też czerpanie inspiracji z Internetu oraz dostępnych poradników, stanowi kolejny etap nauki. Natomiast trzecią czynnością, jest testowanie jak największej ilości produktów, specyfików oraz narzędzi pracy. To ostatnie, pozwoli jednoznacznie określić, które z używanych produktów są najlepsze. W tym wypadku, warto rozpocząć testowanie od zakupienia gotowego zestawu produktów, niż polować na każdy z lakierów z osobna. Niezależnie bowiem od marki, każdy zestaw do paznokci hybrydowych posiada niemal wszystkie niezbędne narzędzia oraz produkty, potrzebne do wykonania manicure hybrydowego.

Jaki zestaw do paznokci hybrydowych wybrać?

Aby podjąć jednoznaczną decyzję, obejmującą najbardziej opłacalny i użyteczny zestaw do paznokci hybrydowych, należy przede wszystkim zaznajomić się z propozycjami różnych producentów. Wyłączne kierowanie się ceną nie sprawi, że trafimy na produkty wysokiej jakości lub umożliwiające nam otrzymanie zadowalających efektów. Nawet jeśli dopiero rozpoczynamy naszą przygodę z manicure hybrydowym, nie powinniśmy poszukiwać najtańszych rozwiązań. Nie oznacza to oczywiście, że porządny zestaw do paznokci hybrydowych jest poza zasięgiem naszego portfela. Markowe zestawy, wahają się najczęściej od 100 złotych wzwyż, oferując najbardziej niezbędne narzędzia pracy oraz preparaty (lakiery, aceton kosmetyczny i inne). Warto zatem poświęcić parę chwil na dobranie najbardziej opłacalnego, a zarazem jakościowego zestawu.

Lakiery, lampa, aceton kosmetyczny – czego potrzeba do wykonania manicure?

Zestaw Gabrielle Nails - pamiętaj, aby dokupić aceton kosmetycznyOdpowiedzią na to pytanie, są oferowane przez wielu producentów, podstawowe zestawy do przeprowadzenia manicure hybrydowego. Stosunkowo tanie – w porównaniu do bardziej rozbudowanych zestawów – posiadają najbardziej istotne rzeczy, które umożliwiają pracę i naukę tej metody. Przykładowo, w podstawowym zestawie marki Gabrielle Nails, znajduje się: niezbędna lampa LED, dowolnie wybrany kolor lakieru hybrydowego, prosty pilnik, cleaner, a także primer oraz gratis w postaci kosmetyczki. Całość zestawy, wynosi nie więcej niż 136 złotych. To bardzo dobra cena, obejmująca najbardziej potrzebne narzędzia pracy. Jednak, jeśli pragniemy zagwarantować sobie pełnię efektów oraz późniejszą łatwość w zdejmowaniu hybrydy z płytki paznokcia, należy dokupić parę dodatkowych produktów. Aceton kosmetyczny, blok polerski, czy chociażby waciki bezpyłowe należą do produktów, które są równie istotne.

Chociaż wydaje się, iż manicure hybrydowe należy do wymagających technik stylizacji paznokcia, warto poświęcić dłuższą chwilę na jej opanowanie. Im więcej pracy włożymy w próbę osiągnięcia zadowalających efektów, tym więcej nauki wyniesiemy z naszych początkowych porażek. Jednak z każdym kolejnym razem, manicure będzie coraz to prostsze do wykonania. Dopierając odpowiednie zestawy oraz produkty, staniemy się po pewnym czasie profesjonalistkami. Prawdziwymi artystkami manicure hybrydowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *