French manicure – powraca do mody

Moda na french manicure nigdy nie zginie. Przede wszystkim ten sposób malowania powoduje, że paznokcie wyglądają bardzo naturalnie i stylowo. Chociaż o tej metodzie zdobienia paznokci zapomnieliśmy na jakiś czas, to jednak french znów powraca – i to wielkimi krokami.

Francuski manicure to bardzo klasyczny sposób zdobienia paznokci, znany już od dawien dawna. Nieśmiertelność tej metody polega głównie na tym, że taki manicure pasuje wszędzie – do pracy, na imprezę, na wesele. Wygląda elegancko i rewelacyjnie, a dobrze zrobiony podkreśla piękno zadbanych dłoni. Ten rodzaj manicure udowadnia, że nie trzeba od razu odważnych i krzykliwych kolorów, aby cieszyć się pięknymi paznokciami i zadbanymi dłońmi. Francuski manicure można wykonać za pomocą lakierów i utwardzaczy, można też zdecydować się na tipsy.

Tipsy french – wady i zalety

tipsy frenchDla Pań, które obawiają się, że i tak paznokcie zrobione tą metodą nie utrzymają się długo, dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie produktu, jakim są tipsy french, czyli po prostu sztuczne paznokcie naklejane na paznokieć naturalny, które po odpowiedniej obróbce w salonie kosmetycznym, wyglądają pięknie, naturalnie i można je nosić bardzo długo.

Tipsy french maja pewną przewagę nad naturalnymi paznokciami – jeśli dobrze wykonamy zabieg nakładania tipsów, utrzymują się one o wiele dłużej, a zatem będziemy mogły cieszyć się pięknymi paznokciami przez minimum dwa – trzy tygodnie. Z kolei, jeżeli zabieg nie zostanie dokładnie przeprowadzony, któryś z kroków zostanie pominięty – wtedy paznokcie mogą szybko się odkleić. W związku z tym o ile nie jesteśmy pewne swoich umiejętności, lepiej udać się do profesjonalnego salonu kosmetycznego.

Zabieg przedłużania paznokci – samodzielnie czy w salonie?

tipsy frenchZarówno wykonanie manicure francuskiego za pomocą standardowych lakierów, jak i tipsy french – to metody zdobienia paznokci, które można wykonać samodzielnie. Jak już wspomnieliśmy wyżej, warto jednak udać się do salonu kosmetycznego. Przede wszystkim salon kosmetyczny zaopatrzony jest we wszelkie potrzebne produkty, jak na przykład utwardzacz do paznokci, który pozwoli na zachowanie naturalnego francuskiego manicure na nieco dłużej, wszelkich pilników, czy też właśnie tipsów o różnych kształtach i rozmiarach. Doświadczona kosmetyczka w mig dobierze tipsy french, które będą idealnie pasować do paznokci i utrzymają się na nich bardzo długo.

Francuski manicure, to paznokcie eleganckie, które będą pasować na każdą okazję – a także do każdej stylizacji. Na wesele, koktajlowe party, a także do pracy i na co dzień. Paznokcie wyglądają zdrowo i naturalnie i utrzymują się długo. French manicure znów jest modny i z pewnością będzie jednym z trendów tego roku – niech ozdobi także Twoje dłonie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *